Organizujemy:

  • Imprezy integracyjne
  • Imprezy okolicznościowe
  • Biesiady
  • Wycieczki krajoznawcze po okolicy
  • Weekendy pełne szaleństw, emocji, zabawy i niezapomnianych chwil

Znajdź nas na:

               

Zdjęcia

Zapraszamy na

III Zakręconą Noc Kabaretową w Rudzie Kameralnej

13.07.2019r.                 START godz. 18:00


Zatrudnimy instruktora jazdy konnej. Opieki nad zwierzętami - głównie konie. Miejsce zatrudnienia: Dom Agroturystyczny "Pod Lupą".Warunki pracy oraz wynagrodzenie do uzgodnienia. Kontakt: 607 358 354.

5 czerwca 2016 wystąpiliśmy  w programie Pani Marii Sikorskiej na antenie Polsat News i Polsat News 2 "Agropasja ODC 77".


Witamy "Pod Lupą"

Dom agroturystyczny "Pod Lupą" znajduje się w Rudzie Kameralnej koło Zakliczyna, przepięknej miejscowości położonej blisko zapory na jeziorze Czchowskim i rzeki Dunajec. "Pod Lupą" to nie tylko spędzenie czasu w zaciszu, spokoju z dala od miasta i zgiełku ruchu ulicznego. Mamy w ofercie szereg atrakcji dla ludzi chcących spędzić czas aktywnie, lubiących zabawy ekstremalne.

Dom Agroturystyczny mieści się na szczycie góry Pytta z przepięknymi widokami.

Na terenie posiadłości  znajduje się stara stodoła przekształcona na karczmę do dyspozycji gości.


Oferujemy:

Wypoczynek

Oferujemy odpoczynek w zaciszu i spokoju ze wspaniałymi widokami. Posiadamy pokoje 1, 2 i 5 osobowe. Zakwaterownie z możliwością pełnego wyżywienia. A co najważniesze w miłej atmosferze personelu który zapewni prawie wszystkie zapotrzebowania i zachcianki....

Zabawa Off-Road

Dla lubiących wyzwania, posiadamy flotę samochodów  do zabawy w ciężkim terenie. Nauczymy jak jeździć terenowo, czerpać emocje z pojazdów 4x4, a przede wszystkim pokażemy do czego zdolne są samochody.

Inne atrakcje

W ofercie posiadamy wiele różnych atrakcji, takich jak: zwiedzanie okolicy,  przeprawa promem przez Dunajec, wspinaczka, robienie masła, zawody ciągnięcia wozu, zbieranie grzybów oraz wiele innych, więcej w dziele "atrakcje"....

Ruda Kameralna

W 1372 Paszko z Brzany zezwolił braciom Filipowi i Błażejowi z Tworkowej na założenie wsi Ruda Kameralna, nad potokiem Świdnikiem. Pierwszy człon nazwy prawdopodobnie pochodzi od rudy żelaza, która była tutaj eksploatowana, natomiast drugi od położenia wsi na uboczu, z dala od innych siedlisk.